Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /hosting/stavimat.sk/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 264
Vytlačiť túto stránku
Strešné krytiny

Strešné krytiny

Čítať 1505 krát
Napísal(a) 

Betónové strešné systémy

Betónová krytina je veľmi presná, mrazuvzdorná, pevná a počas celých desaťročí si zachováva plnú funkčnosť. Výrobcovia betónových krytín vyvíjajú stále nové technológie, ktorými eliminujú vplyv poveternostných podmienok (UV žiarenie, kyslé dažde, abrazívna sila vetra,...). Neustálou snahou je, aby povrchovú úprava bola ešte odolnejšia, a aby bol povrch krytiny dokonale hladký, pretože na takomto povrchu sa neusádzajú nečistoty a mach.

 

Pálené strešné systémy

Extrémna odolnosť keramickej strešnej krytiny a jej špeciálnych povrchových úprav chráni vášu strechu i váš domov pred najtvrdšími poveternostnými vplyvmi.

 

Plechové strešné systémy

Plechové krytiny sú výrobkami vysokej kvality odporúčané pre všetky architektonické štýly moderných rodinných domov, výrobných hál, objektov všeobecného úžitku a samozrejme na rekonštrukciu striech. Krytina je vyrábaná v rôznych farbách s ochranným povlakom z polyesteru, Puralu alebo hliníka.Vďaka zautomatizovanému procesu výroby je možné dodať podľa objednávky krytinu na požadovanú dĺžku.

 

Odkvapové systémy

U nás nájdete kompletný program odkvapových systémov pre vašu stavbu.

 

Univerzálne príslušenstvo

Univerzálne príslušenstvo na doplnenie sortimentu strešných systémov.