Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /hosting/stavimat.sk/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 264
Vytlačiť túto stránku
smartaddon.com smartaddon.com

Murovací mnateriál

Čítať 1487 krát
Napísal(a) 
  • presné tvárnice
  • tehly
  • pórobetón
  • betónový program

 

Tehla

Tehla je kusový murovací prvok, z ktorého sa vytvárajú murované konštrukcie. Spoločnosti, ktoré vyrábajú tehly a keramické tvarovky a kompletné stavebné systémy zahŕňajú prvky na stropy, steny, priečky, spojovacie prvky i maltu.Tehla patrí medzi ekologické výrobky a je vďaka svojim vlastnostiam, ktoré od jej vzniku prešli mnohými úpravami, moderným murovacím materiálom a plnohodnotným konkurentom nových technológií.
 

Porobetón

Pórobetón je najvýznamnejším druhom priamo odľahčeného betónu – silikátového kompozitu, pre ktorý sú charakteristické makropóry vytvorené priamo v jemnozrnnej malte. Podľa použitého spojiva sa pórobetóny rozdeľujú na plynobetóny spájané cementom a na vápenno-pieskové plynosilikáty. Medzi hlavné výrobky patria tvárnice, bloky, priečkovky, preklady, debniace prvky, komínové dielce, stropné vložky, priečkové, stenové, stropné a strešné panely a tepelnoizolačné dosky.
 

Betón

Z betónových výrobkov ponúkame široký sortiment tvárnic a produktov na rôzne účely.

 

Chystáte sa stavať alebo rekonštruovať?

Pri výbere vhodného stavebného materiálu je potrebné vziať do úvahy viacero faktorov. Pre kvalitný stavebný materiál sú dôležité jeho tepelnotechnické parametre, statická stabilita, zvukovoizolačné a tepelnoizolačné vlastnosti, v neposlednom rade aj životnosť a nesmú samozrejme pôsobiť škodlivo na ľudské zdravie.
Všetky tieto faktory vytvárajú optimálne vnútorné prostredie a ovplyvňujú spotrebu energie. Od správneho výberu stavebného materiálu závisí tak rýchlosť výstavby ako aj životnosť stavby.

Najčastejšie sú stavby realizované z tehál alebo kompletných tehlových systémov, často sa pri výstavbe používajú aj pórobetónové tvárnice, ktoré proces výstavby urýchľujú vďaka svojim rozmerom a nízkej hmotnosti.

Nech sa rozhodnete pre ktorýkoľvek systém výstavby, u nás vždy nájdete výrobky, ktoré Vám svojou kvalitou a vlastnosťami zabezpečia, že Vaša stavba bude spĺnať všetky Vaše nároky a požiadavky. Vďaka našej dlhodobej spolupráci s poprednými výrobcami Vám vieme zabezpečiť aj cenovú dostupnosť všetkých materiálov. V ponuke materiálov nájdete celý rad výrobkov a produktov slovenských ale aj zahraničných výrobcov.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý materiál je práve pre Vás ten najvhodnejší, veľmi radi Vám pri výbere pomôžeme. Navštívte nás osobne, prípadne nás kontaktujte telefonicky, mailom.

Naposledy zmenené streda, 25 jún 2014 21:32